Małgorzata Rozenek iRadosław Majdanjuż po ślubie! O tym wydarzeniu mówi się już od dawna i w końcu nastał ten dzień. Dziś para powiedziała sobie sakramentalne "tak". O szczegółach wydarzenia pisaliśmy dziś rano.

Zobacz: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już jutro! Znamy wszystkie szczegóły. Dowiedz się, jaki będzie

Para pobrała się w przepięknej wili w Konstancinie pod Warszawą. Miejsce zostało elegancko zaaranżowane i usłane kwiatami – wszystko w odcieniach bieli. Zabawa weselna odbędzie się pod wielkimi namiotami, które pomieściły wszystkich gości. Pogada dopisuje! Goście na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana mogli się naprawdę wzruszyć, gdy para ślubowała sobie wieczną miłość. Oczywiście na ceremonii nie zabrakło synów Rozenek z pierwszego małżeństwa z aktorek Jackiem Rozenkiem.

Na ślubie Rozenek i Majdana pojawiła się plejada gwiazd. Oczywiście nie zabrakło Ewy Minge, która jest odpowiedzialna za główną suknię ślubną Małgorzaty Rozenek. To właśnie w kreacji jej autorstwa Małgorzata złożyła przysięgę małżeńską. 

Życzenia parze składali również Ewa Chodakowska z mężem Lefterisem Kavoukis. Na ślubie pary pojawił się również Łukasz Jemioł, który już pochwalił się na Instagramie zdjęciem z prezentem weselnym.

Na ślub i wesele przybyli także nowa para w polskim show-biznesie - Rinke Rooyens i Katarzyna Wołejnio, a także Edward Miszczak i Leszek Stanek, z którym para wzięła udział w programie Azja Express. Pojawiła się także Hanna Lis.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak bawili się goście!

Przeczytaj także: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - Radek szczerze o związku z Rozenek: Jestem strasznie szczęśliwy, że zostanie moją żoną