Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana odbył się wieczorem, 10 września, w Konstancinie. Ślub był tak wystawny, elegancki i luksusowy, że chyba przebił nawet wenecki ślub Agnieszki Szulim (a dziś już Woźniak-Starak) i Piotra Woźniaka-Staraka.

Na ślubie u Majdana i Rozenek gościli m.in. Hanna Lis, Łukasz Jemioł, Leszek Stanek z Azja Express Edward Miszczak oraz Tomasz Iwan. Pojawiła się też najsłynniejsza polska trenerka, Ewa Chodakowska, razem z mężem. Stylizacja Ewy ze ślubu Małgorzaty i Radosława odbiła się w mediach głośnym echem? Dlaczego?

Ewa Chodakowska na sobotni ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wybrała bardzo krótką, dopasowaną do ciała i mocno wydekoltowaną z tyłu i z przodu bandażową sukienkę marki Herve Leger. Kreacja mini podkreśliła wyrzeźbione ciało Chodakowskiej, a zwłaszcza jej pośladki oraz biust. Głęboki dekolt Ewa starała się delikatnie zasłaniać. Rzeczywiście nie było to skromne wycięcie! Dodatkami do stylizacji Chodakowskiej były srebrne szpilki marki Christian Louboutin i metaliczna srebrna kopertówka. Za makijaż Ewy Chodakowskiej odpowiadała wizażystka gwiazd Magdalena Pieczonka.

Ewa Chodakowska wyglądała korzystnie i na pewno seksownie, ale czy na pewno stosownie? Małgorzata Rozenek powiedziała "tak" w eleganckiej wieczorowej sukni projektu Ewy Minge, a Radosław Majdan w ciemnogranatowym smokingowym garniturze od Pako Lorente. Wyglądali szykownie, wręcz hollywoodzko, ale skromnie. Elegancko i skromnie prezentowali się też pozostali słynni goście na ślubie Rozenek i Majdana, jak na przykład Hanna Lis. Czy więc Ewa Chodakowska odsłoniła zbyt wiele...?

Zobacz stylizację Ewy Chodakowskiej na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w naszej GALERII