To  jest ślub, na który czekaliśmy od początku roku! Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek od  dziś są małżeństwem. Para tego wyjątkowego dnia była otoczona rodziną i najbliższymi znajomymi. Wśród gości byli między innymi Łukasz Jemioł oraz Leszek Stanek, z którymi para wzięła udział w programie Azja Express.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już po ślubie! Kogo zaprosili? Wśród gości Hanna Lis, Ewa Minge i Ewa Chodakowska [PIERWSZE ZDJĘCIA]

Łukasz Jemioł zdradził, co przygotował dla pary w prezencie ślubnym. Są to oczywiście jego modne i już kultowe bomberki z najnowszej kolekcji. Na tyle sprezentowanych przez projektanta kurtkach znajdują się nazwiska pary - Majdan i Rozenek.

Wiadomo, że w dniu ślubu najważniejsza jest oczywiście sama para młoda, a szczególnie panna młoda. Już jakiś czas temu padły informacje, że Małgorzata Rozenek na swój ślub z Radosławem Majdanem szykuje aż ...trzy kreacje! Mówiono, że każdą z nich zaprojektuje Ewa Minge. Ostatnio podano, że kreacji będzie aż pięć, ale prawdopodobnie Rozenek założy zaledwie dwie - od Ewy Minge i marki Marlu.

Jak na razie panna młoda pokazała pierwszą kreację ślubną. Suknia ślubna Małgorzaty Rozenek od Ewy Minge jest wspaniała i absolutnie wyjątkowa. To srebrzystoszara wieczorowa kreacja o tzw. syrenim kroju, zdobiona srebrem i cyrkoniami. Na dole kreacji znajduje się także długi tren, który wydłużył sylwetkę gwiazdy. 

Cała suknia była szyta ręcznie. Prace nad suknią ślubną dla Małgorzaty Rozenek zajęły Ewie Minge aż miesiąc. Jak oceniacie efekt? Pan młody, Radosław Majdan, również tego dnia był bardzo elegancki. Miał na sobie idealnie skrojony smokingowy garnitur marki Pako Lorente.

Ślub Rozenek i Majdana odbył się w Konstancinie, na świeżym powietrzu. Pogoda dopisywała. Wesele odbędzie się w białych namiotach rozstawionych tuż obok. Na świeże powietrze wyniesiono też elegancki fortepian. Gościom będzie przygrywać muzyka na żywo.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowała się panna młoda!

 

Więcej informacji o ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana>> tutaj