O ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana plotkuje się od miesięcy.  W końcu nadszedł ten dzień! Para dziś związała się węzłem małżeńskim.

Już od jakiegoś czasu mówi się o ich ślubie. Małgorzata Rozenek co rusz ujawniała szczegóły tego wielkiego dnia. W wywiadzie dla Gali zapowiedziała, że ślub odbędzie się w ogrodzie pod wielkim białym namiotem.

Zdradzę, że przyjęcie weselne odbędzie się w przepięknym ogrodzie, a goście będą się bawić przy muzyce granej przez zespół oraz DJ-a. - powiedziała Małgorzata Rozenek.

Dziś Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub. Para pobrała się w wielkim pięknym ogrodzie w Konstancinie pod Warszawą. Zakochani wielokrotnie podkreślali, że chcą, by ten wielki dzień był przede wszystkim bardzo rodzinny, a nie elegancki i na pokaz. Dlatego też miejsca, w którym odbył się ślub i wesele pilnowało wielu ochroniarzy.

Wiadomo już kto pojawił się na tym wydarzeniu. Parze młodej towarzyszyli między innymi Ewa Chodakowska, Edward Miszczak czy Rinke Rooyens. Nie zabrakło także Ewy Minge, która uszyła jedną z sukni ślubnych panny młodej.

Zobacz: Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wzięli ślub! Kto tego dnia był z nimi? Wśród gości Łukasz Jemioł, Ewa Minge i Ewa Chodakowska [ZDJĘCIA]

Do sieci wypłynęły właśnie zdjęcia z przygotowań sali weselnej. Dla gości przygotowano jeden wielki namiot i udekorowano go mnóstwem świeżych kwiatów. Wszelkie dekoracje były w odcieniach bieli. Jak przystało na Perfekcyjną Panią Domu – wszystko wyglądało wyjątkowo pięknie, elegancko i przede wszystkim perfekcyjnie.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądały przygotowania do ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława  Majdana!