Na ślubie Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego było sporo znanych osób. Pojawiła się między innymi aktorka i modelka Dorota Czaja, a także Marzena Kanclerska, właścicielka sieci znanych salonów Nail Spa, oraz Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego jako pierwsza opublikowała zdjęcie ze ślubu Mariny i Wojtka - było to zdjęcie jej weselnej stylizacji na tle pięknych ślubnych dekoracji. Potem zdjęciami ze ślubu pary podzielili się inni goscie>>

Dziś Ania Lewandowska opublikowała kolejną fotografię. Pozuje na niej na tle oświetlonego i udekorowanego świecami i kwiatami basenu. Wiemy, że właśnie tak wyglądał entourage przyjęcia weselnego, stąd nie mamy wątpliwości, że jest to zdjęcie z greckiego ślubu Łuczenko i Szczęsnego.

Pierwsza kreacja Anny Lewandowskiej - długa biała suknia marki La Mania - była elegancka i zobowiązująca. Druga, czyli asymetryczna minisukienka projektu Violi Piekut, jest seksowna i podkreśla idealną sylwetkę Ani. Dodatkiem do sukienki były efektowne czarne sandałki zdobione czarnymi piórkami.

Obie stylizacje obejrzycie w naszej GALERII. Którą wolicie?