Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego odbył się w miniony weekend i do dziś jest to temat numer jeden w polskich mediach. Codziennie pojawiają się nowe szczegóły dotyczące ślubu. Wiemy już, kto zaprojektował suknię ślubną Mariny, czyjego projektu był smoking Szczęsnego, gdzie odbyło się wesele oraz kto wystąpił na ślubie - a był to James Arthur!

Kiedy zostałem poproszony o zaśpiewanie na ślubie Wojciecha Szczęsnego i Mariny, byłem zaszczycony, gdyż jestem wielkim fanem Wojciecha i byłem świadomy tego, jak bardzo utalentowana jest Marina. Nigdy wcześniej nie występowałem na weselu, więc byłem bardzo zdenerwowany, ale okazało się, że był to magiczny wieczór w Atenach. Młoda para zatańczyła pierwszy taniec do mojej piosenki "Roses”, a Marina Łuczenko dołączył do mnie, dzięki czemu mogliśmy wspólnie wykonać tę piosenkę. Mam nadzieję, że pozostaniemy przyjaciółmi i będziemy mogli popracować nad wspólnymi utworami już niebawem! - powiedział James Arthur.

Okazuje się, że Marina i James mają wspólnego producenta - Pete'a Boxsta. Dzięki niemu oboje znają doskonale swoje dokonania muzyczne, mogli się także bliżej poznać.

Jesteśmy wielkimi fanami talentu James'a, od kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy go w X-Factorze. Utwór "Roses" to bez wątpienia nasz numer, dlatego zdecydowaliśmy się go odtworzyć podczas pierwszego tańca na weselu. Występ Jamesa Arthura był niespodzianką dla naszych gości. To była niesamowita chwila dla nas wszystkich. Cieszę się, że mogliśmy zaśpiewać w duecie - głos Jamesa jest niesamowity, a on sam jest naprawdę miłym człowiekiem. Postanowił zostać i bawić się z nami, więc mogliśmy wspólnie przeżyć wiele magicznych chwil, mieliśmy ponadto okazję podziwiać talent Jamesa, gdy wykonywał swoje największe przeboje, a także najnowszą piosenkę. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się w studiu muzycznym - powiedziała Marina Łuczenko-Szczęsna.

Pete Boxst oraz kompozytor Arrow Benjaminpracowali nad nowym singlem Mariny - "On My Way". Teledysk został wyreżyserowany przez Sashę Samsonovą w Kalifornii. Sasha jest również autorką okładki singla. “On My Way” jest pierwszym singlem Mariny Łuczenko od jej debiutanckiego albumu z 2011 roku. Produkcją klipu kierował Piotr Turek.

Więcej o ślubie Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego przeczytacie TUTAJ>>