Ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko wzbudza wiele emocji w polskich mediach. Mimo że uroczystość miała miejsce kilka dni temu, aż do wczoraj wszyscy czekali na oficjalne potwierdzenie informacji, że piosenkarka Marina Łuczenko rzeczywiście została żoną bramkarza, Wojciecha Szczęsnego. Gwiazda dwa dni po ślubie zmieniła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie i Facebooku swoje dane. Od soboty nazywa się Marina Łuczenko-Szczęsna. 

ZOBACZ TAKŻE: Marina Łuczenko potwierdziła, że wyszła za Wojciecha Szczęsnego!

Niespełna godzinę temu na oficjalnym profilu Szczęsnego pojawiło się zdjęcie z uroczystości, która odbyła się w Grecji. Wojciech nie krył emocji oraz dumy z faktu bycia mężem Mariny Łuczenko. 

Najpiękniejszy dzień naszego życia, w towarzystwie najważniejszych dla nas osób. Jestem najbardziej dumnym mężczyzną na świecie, mogąc ogłosić Marinę moją żonę - napisał Szczęsny na Instagramie. 

Kolejne zdjęcie pojawiło się na Facebooku Mariny Łuczenko. Gwiazda napisała, że jest dumna, będąc żoną Wojciecha Szczęsnego. Trzeba przyznać, że para zrobiła wszystko, by zachować swój ślub w tajemnicy. Dopiero na dzień przed ceremonią media zaczęły o niej informować. Wcześniej nikt nie miał o niczym pojęcia, a Marina i Wojtek nie pisnęli ani słowa!

Raz jeszcze gratulujemy Młodej Parze!