Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego przeszedł do historii jako jeden z najpiękniejszych polskich ślubów. Mimo że uroczystość miała miejsce w maju 2016 roku, to dopiero pod koniec roku ukazały się dotąd niepublikowane fotografie ze ślubu Mariny i Wojciecha. Zebraliśmy je wszystkie specjalnie dla Was! 

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tylko u nas szczery wywiad wideo z Mariną Łuczenko! Co nam zdradziła? Sprawdźcie:

Marina Łuczenko dwa dni po ślubie zmieniła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie i Facebooku swoje dane. Teraz nazywa się Marina Łuczenko-Szczęsna. Na oficjalnym profilu Szczęsnego w dniu uroczystości pojawiło się zdjęcie pary prosto sprzed ołtarza.  Wojciech Szczęsny nie krył emocji oraz dumy z faktu bycia mężem Mariny Łuczenko. 

Najpiękniejszy dzień naszego życia, w towarzystwie najważniejszych dla nas osób. Jestem najbardziej dumnym mężczyzną na świecie, mogąc ogłosić Marinę moją żonę - napisał Szczęsny na Instagramie. 

Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny pobrali się niedaleko stolicy Grecji, Aten, w jednej z podmiejskich dzielnic, Vouliagmeni. Suknia ślubna Mariny Łuczenko-Szczęsnej to dzieło Miry i Lihi Zwillinger. Projektantki (matka i córka) specjalizują się w modzie ślubnej Haute Couture. Suknia ślubna Mariny była bardzo klasyczna - z koronkowym gorsetem i rozłożystym tiulowym dołem. NatomiastWojtka Szczęsnego ubrał Tom Ford. Miał na sobie białą smokingową marynarkę, do niej czarną klasyczną muchę oraz czarne spodnie.

Na ślubie młodej pary zaśpiewał wyjątkowy gość – James Arthur. Muzyk i Marina Łuczenko-Szczęsna mają wspólnego producenta i na ślubie wystąpili w duecie!  Na zaślubinach Łuczenko i Szczęsnego gościły także inne gwiazdy, m.in. Anna Lewandowska, która zdjęciem z ceremonii pochwaliła się na swoim Instagramie czy Dorota Czaja. Dress code, jaki panował na ślubie, to biel, czerń i szarości (goście dostosowali się do wytycznych).

W wywiadzie dla Gala StudioMarina Łuczenko opowiedziała nam, ile trwały przygotowania do ślubu i jak udało jej się utrzymać wszystko w tajemnicy. Za organizację wesela Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego odpowiadała agencja Deplan V, która organizuje uroczystości ślubne na najwyższym poziomie. I faktycznie, patrząc na zdjęcia z uroczystości autorstwa Anny Roussos,tak właśnie było.

Dzień ślubu był jednym z najpiękniejszych dni w życiu pary, co często podkreślają w wywiadach. Dziś Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny obchodzą pierwszą rocznicę ślubu! Z tej okazji przypominamy jak wyglądał ten bajkowy dzień.

Zobaczcie w naszej GALERII wszystkie zdjęcia ze śluby Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego! 

Marina uczciła ten wyjątkowy dzień, publikując na Instagramie wyjątkowy filmik: