Każda edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród potencjalnych uczestników, jak i widzów. Nic więc dziwnego, że fakt, kto z kim został połączony, wzbudza gigantyczne emocje. Najnowsza edycja, którą możemy oglądać od 26 lutego, właśnie weszła w najciekawszą fazę. Poznaliśmy bowiem wszystkie trzy pary, które zawalczą o miłość i udany związek. Kto z kim został połączony? Sprawdźcie koniecznie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - pary 5. edycji programu

W piątym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie dowiedzieliśmy się, jakie pary stworzą panie - Iga, Izabela i Laura oraz trzech panowie - Karol, Kamil i Maciej. Dla niektórych aranżowane przez ekspertów małżeństwa mogą okazać się zaskoczeniem!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - Iga i Karol

Iga z Pabianic, która na co dzień pracuje w hotelarstwie, została połączona z Karolem, mieszkańcem miejscowości Jelcz-Laskowice (30 km od Wrocławia). Mężczyzna jest kierownikiem w gastronomii. Co ciekawe, oboje skończyli studia na tym samym kierunku.

Pierwsze wrażenie jest fantastyczne – powiedziała o mężu Iga.

Bardziej podobają mi się brunetki niż blondynki – stwierdził zaś Karol.

Czy związek przetrwa? Ze względu na podobne zainteresowania i pracę młodzi mają spore szanse!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Izabela i Kamil

Izabela, fryzjerka z Bytomia została natomiast sparowana z Kamilem, miłośnikiem bilarda i jazdy na motocyklu z Dębicy. 

Ślicznie wyglądasz – przyznał Kamil, widząc przyszłą żonę po raz pierwszy swoją przyszłą żonę. Ona zaś powiedziała o mężu, że "ma ładne oczy, uśmiech i dłonie".

Czy była to miłość od pierwszego wejrzenia? Tego dowiemy się wkrótce.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" – Laura i Maciej

Ostatnią parę stworzyli Maciej - fizjoterapeuta z Katowic oraz Laura - pracownica administracji i pasjonatka jogi z Gliwic.

Jak ją zobaczyłem, to pomyślałem, że jestem szczęściarzem – przyznał zachwycony żoną Maciej. Panna młoda także nie była zawiedziona.

Czuję pozytywne fluidy – oceniła. 

Laura od razu po rozpoczęciu uroczystości otrzymała gest wsparcia od Macieja, który złapał ją za rękę. Czy to zwiastuje udany związek?

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozwodzą się: "Nie udało nam się"