Jeszcze do końca nie opadły emocje po finale 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", a już dotarła do nas taka wiadomość. Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta właśnie zostali rodzicami, o czym sami poinformowali w mediach społecznościowych. Dokładnie w Dzień Mamy, na świat przyszedł ich synek Franek- Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć. Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata zabierze nas do domu - czytamy na Instagramie uczestniczki popularnego show.

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami!

O tym, że 26-letnia Oliwia zaszła w ciążę zaledwie po czterech miesiącach znajomości z Łukaszem, dowiedzieliśmy się niedługo po zakończeniu emisji show. Para po udziale w programie zdecydowała się pozostać w związku małżeńskim i po pewnym czasie dziewczyna przeprowadziła się do ukochanego. O tym, w jaki sposób udaje im się tworzyć udany związek po "Ślubie od pierwszego wejrzenia" opowiadali niedawno w "Dzień Dobry TVN". 

- Jaki był nasz przepis, że nam się udało? Myślę, że po prostu dużo szczerej rozmowy, dotarliśmy się. Tak naprawdę zaczęliśmy się poznawać dopiero w tym okresie po programie - wyznał Łukasz.

Serdecznie gratulujemy!