Ślub Pippy Middleton na pewno nie przebije ślubu Kate Middleton i księcia Williama, ale jedno jest pewne. Będzie o nim równie głośno. Ceremonia już wzbudza zainteresowanie fanów brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie. Brytyjskie media prześcigają się w publikacji informacji dotyczących ślubu Pippy – od sukni ślubnej po zaproszenia, tort i zgromadzonych gości. Poznajcie szczegóły ślubu Pippy Middleton!

Philippa „Pippa” Middleton zyskała popularność w 2011 roku, gdy była druhną na ślubie siostry, Kate Middleton. Wówczas ceremonię nazwano „ślubem stulecia”, a transmitowano ją aż w 180 państwach. Ślub Pippy Middleton nie będzie aż tak wystawny jak ten rodziny królewskiej, ale budzi ogromne zainteresowanie. James Matthews, 41-letni finansista, oświadczył się Pippie Middleton w ubiegłym roku w Krainie Jezior, znanym miejscu wypoczynkowym w Anglii. 20 maja 2017 roku para stanie na ślubnym kobiercu.

Ślub Pippy Middleton

Pippa Middleton i James Matthews wezmą ślub w XII-wiecznym kościele św. Marka w Englefield w miejscowości oddalonej zaledwie kilka kilometrów od rodzinnej posiadłości Middletonów. Podczas ceremonii ślubnej Pippy nie zabraknie dzieci księżnej Kate i księcia Williama, które będą pełniły zaszczytne funkcje. Księżniczka Charlotte będzie niosła kwiaty, a książę George będzie trzymał poduszeczkę z obrączkami Cartiera młodej pary. Podobno w uroczystości weźmie udział około 350 gości.

ZOBACZ: Księżna Kate idzie w ślady księżnej Diany? [ZDJĘCIA] 

Przypomnijmy, kim jest James Matthews. Narzeczony Pippy Middleton to były kierowca rajdowy. Karierę rozpoczął w międzynarodowych wyścigach samochodowych od startu w Europejskim Pucharze Formuły Renault. Już rok później świętował tytuł mistrzowski.Gdy zakończył karierę sportową założył własny biznes - obecnie jest dyrektorem generalnym korporacji Eden Rock Capital Management, która zajmuje się doradztwem inwestycyjnym.

Suknia ślubna Pippy Middleton

Najwięcej zainteresowania wzbudza jednak suknia ślubna Pippy Middleton. Według ostatnich doniesień Pippa Middleton będzie miała na sobie suknię ślubną od Gilesa Deacona. Welon zaprojektował Stephen Jones, a jego wartość szacuje się na około 10 tysięcy złotych. Suknia ślubna Pippy Middleton będzie prosta i elegancka – została uszyta w całości ręcznie.

Podobno kosztowała około 10 tysięcy funtów (czyli mniej więcej 50 tysięcy złotych!). Według brytyjskich mediów suknia ślubna Pippy Middleton była przerabiana już 5 razy, ponieważ przyszła panna młoda bardzo schudła przed ślubem.