Najpiękniejsze śluby 2019 roku to z pewnością te zorganizowane przez gwiazdy Hollywood. Heidi Klum i Tom Kaulitz pobrali się na jachcie na malowniczej włoskiej wyspie Capri. Modelka wyglądała przepięknie w białej sukni od Valentino, garnitur pana młodego również był biały. Wspaniały ślub i przyjęcie weselne wyprawili także Hailey Baldwin i Justin Bieber. Z kolei aktorka Zoe Kravitz, znana m.in. z serialu "Wielkie kłamstewka", najpierw wzięła ślub w domu swojego ojca, Lenny'ego Kravitza, a potem w Paryżu. Ale nie gorzej wypadły polskie gwiazdy! Długo mówiło się o ślubie i weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, na którym bawili się m.in. Anna Lewandowska, Bartosz Gelner, Magdalena Cielecka czy Aleksandra Domańska. Wspaniale w jasnoróżowej sukni ślubnej prezentowała się gwiazda filmu "Ogniem i mieczem", Izabella Scorupco, która w Los Angeles poślubiła swojego partnera, biznesmana Karla Rosengrena. Ale najwięcej mówiło się w mediach o tych ślubach, których nikt się nie spodziewał!

Nicki Minaj wyszła za mąż w sekrecie za Kennetha Petty'ego - i to po niecałym roku związku. Enrique Iglesias w końcu poślubił swoją wieloletnią partnerkę i matkę dzieci, Annę Kurnikową. Ożenił się także Piotr Adamczyk, choć do tej pory do mediów nie przedostało się żadne zdjęcie z ceremonii. Sekretny ślub z partnerem - już trzeci w swoim życiu - wzięła też pisarka Katarzyna Grochola. A w wigilię dobrą nowiną pochwalił się Grzegorz Krychowiak - piłkarz poślubił swoją narzeczoną, Francuzkę Celię Jaunat. Panna młoda od razu pokazała okazały pierścionek i drogą obrączkę, a pierwszego dnia świąt również zdjęcia ze ślubu.

Śluby gwiazd w 2019 roku były absolutnie spektakularne lub skromne i kameralne. Kto wyglądał tego wyjątkowego dnia najpiękniej? Sprawdź w naszej GALERII.