W 2020 roku ślub wzięła plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Chociaż większość uroczystości ze względu na pandemię była skromna - w gronie najbliższej rodziny i znajomych, nie brakowało i tych tych drogich, wystawnych i obfitujących w atrakcje. W polskim show-biznesie zdecydowanie najgłośniej było o ślubie Joanny Przetakiewicz, która wyszła za Rinke Rooyensa w luksusowym greckim resorcie. Subtelną sesją ślubną podzielili się również ulubieńcy widzów, Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski.

Margaret i KaCeZet powiedzieli sobie "tak" podczas nietypowej ceremonii w Peru, a Borys Szyc i Justyna Nagłowska na hiszpańskiej wyspie Es Vedra. Piąty ślub ma też już za sobą Michał Wiśniewski. Oprócz tego, za mąż wyszły m.in. Justyna Kowalczyk, Lara Gessler, czy Zosia Ślotała. 

Śluby gwiazd w 2020 roku

A co działo się za granicą? Zdecydowanie mniej niż w Polsce. Największym wydarzeniem 2020 roku był ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej - "tak" powiedzieli sobie księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi. Cichy ślub wzięli też Scarlett Johansson i Colin Jost, a także Sean Penn i Leila George.

Zdjęcia gwiazd, które wzięły ślub w 2020 roku obejrzycie w galerii.