Głośny dokument "Oczy diabła" to niejedyna produkcja Patryka Vegi, w której reżyser porusza ważny temat handlu dziećmi. Już niedługo na ekranach kin pojawi się film "Small World", w którym w główne role wcielili się Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk i gwiazda serialu "Dom z papieru", Enrique Arce. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun. Czego się z niego dowiadujemy i co piszą o nim widzowie?

"Small World" - zwiastun filmu Patryka Vegi

W filmie "Small World" przedstawiona zostanie historia dziewczynki, porwanej z polskiej wsi i odnalezionej po 14 latach. Opowieści przyjrzymy się z kilku perspektyw - głównej bohaterki (w tej roli Julia Wieniawa), jej rodziców i porywacza.

W międzynarodowej produkcji Patryka Vegi wystąpią m.in. Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska oraz znany z hiszpańskiego przeboju Netflixa "Dom z papieru", Enrique Arce, którego mogliśmy zobaczyć już w "Kobietach mafii 2".

Film miał mieć swoją premierę w ubiegłym roku, jednak z powodu pandemii została ona opóźniona. Ostatnie wypowiedzi reżysera na temat produkcji pochodzą z 2019 roku.

Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny – powiedział kilkanaście miesięcy temu Patryk Vega.

Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny – informował reżyser.

"Small World" - kiedy premiera?

Data premiery "Small World" nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że film ma trafi na ekrany kin w 2021 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Patryk Vega szokuje zwiastunem dokumentalnego filmu "Oczy Diabła" o handlu dziećmi

Co po obejrzeniu zwiastuna piszą potencjalni widzowie? Wygląda na to, że nie mogą doczekać się premiery!

"Nie mogę się doczekać! Panie Patryku, to wygląda jak kawał porządnej roboty", "Pierwszy zwiastun Vegi, który mi się podoba", "Dzięki, że o tym mówisz, Patryk" - czytamy w komentarzach na YouTubie oraz Instagramie.