Smolasty to jeden z nielicznych wokalistów R&B w Polsce, którego piosenki mają dziesiątki milionów wyświetleń na YouTube i grane są w komercyjnych rozgłośniach radiowych. Z pewnością kojarzycie hity "Uzależniony" czy "Fake Love". Śpiewa je właśnie Smolasty. Co wiemy na temat jego życia zawodowego i prywatnego? Garść najważniejszych informacji na temat tego młodego artysty do sprawdzenia już teraz poniżej.

Smolasty - imię i nazwisko, wiek

Norbert Smoliński, bo tak naprawdę nazywa się Smolasty, przyszedł na świat 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie. W 2018 roku skończył więc 23 lata.

Smolasty - dziewczyna

Smolasty nie wypowiada się publicznie zbyt wiele na temat swojego życia uczuciowego, ale nie jest tajemnicą, że piosenkarz jest aktualnie w związku z wokalistką i blogerką Honoratą Skarbek. Para przez dłuższy czas w żaden sposób nie komentowała medialnych doniesień na temat swojego związku. Ostatecznie pod koniec kwietnia przestali się ukrywać i zaczęli publikować w mediach społecznościowych swoje wspólne zdjęcia, które nie pozostawiały już złudzeń co do łączącej ich relacji.

Smolasty - Instagram

Smolasty, tak jak większość artystów młodego pokolenia, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Jego oficjalny profil (@smolasty) obserwuje już ponad 136 tys. użytkowników serwisu. Można tam znaleźć zdjęcia z jego koncertów, ale także sporo prywatnych ujęć, również tych z Honoratą Skarbek.

Smolasty - nowa płyta

Smolasty na razie ma na swoim koncie jeden album studyjny. Krążek "Fake Love" ukazał się 7 września 2018 i po pierwszym tygodniu sprzedaży zadebiutował na 7. miejscu oficjalnej listy sprzedaży płyt w Polsce. Dyskografię Smolastego uzupełniają: solowe mixtape'y "Mr Hennessy" z 2016 roku i "Los" z 2017 roku oraz minialbum "Jestem, byłem, będę" z 2017 roku. Piosenkarz w 2017 roku pojawił się też gościnnie na płycie "Popkiller Młode Wilki 5".

Zdjęcia Smolastego (i Honoraty Skarbek) znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: HONORATA SKARBEK o nowej płycie, życiu prywatnym i uczuciach [WYWIAD]