Aktorka Małgorzata Socha została gwiazdą jesienno-zimowej sesji marki biżuteryjnej Artelioni. Artelioni to brand z rodziny marki Apart. Przypomnijmy, że twarzami Apartu byli m.in. Anja Rubik i Sasha Knezevic, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Aneta Kręglicka oraz Katarzyna Sokołowska. Teraz przyszedł czas na gwiazdę serialu "Przyjaciółki".

Małgorzata Socha zachwyca talentem aktorskim, urodą i wdziękiem. Od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek. Jej styl jest nowoczesny i elegancki. I dokładnie w takim klimacie utrzymana jest sesja promująca nową kolekcję biżuterii. J

Jak czytamy w informacji prasowej, sesja z udziałem Małgorzaty Sochy to odzwierciedlenie wielowymiarowości marki uchwycone na fotografiach. W kadrach zobaczymy stylizacje na różne okazje. Małgorzata wystąpiła w eleganckich, klasycznych koszulach, romantycznych sukniach i kobiecych dżersejach. Do każdej stylizacji dobrana została biżuteria Artelioni odpowiadająca atmosferze ujęcia.

Za zdjęcia odpowiada fotograf mody Marcin Tyszka, którego co tydzień można oglądać w show TVN "Top Model".

ZOBACZ: "Top Model" odcinek 8: Kto był najlepszy, kto słaby, a kto odpadł?

O stylizacje Małgorzaty Sochy zadbał natomiast Michał Kuś – ceniony stylista i redaktor mody. Projekt zrealizowano w eklektycznych, a jednocześnie niezwykle wytwornych wnętrzach.

Jak podoba Wam się Małgorzata Socha w takim szykownym wydaniu?