VITKAC to najbardziej luksusowe centrum handlowe w Polsce. Znajdują się tam eleganckie butiki takich marek, jak Gucci, Saint Laurent czy Louis Vuitton. We wtorek do tej imponującej listy dołączył kolejny butik - skupiający obuwie najlepszych światowych marek. Na jego otwarciu zjawiło się sporo gwiazd. Prawie każda z nich wystąpiła w drogiej stylizacji prosto z VITKACa.

Małgorzata Socha miała na sobie zabudowaną wzorzystą sukienkę marki Marni, a do niej szpilki od Salvatore Ferragamo. Zestawem od Marni pochwaliła się też Kasia Sokołowska. Blogerka Jessica Mercedes Kirschner do granatowej tuniki z Zary dopasowała torebkę Yves Saint Laurent oraz skórzane botki marki Givenchy. Natalia Kukulska miała na sobie zestaw od Stelli McCartney, sandały od Isabel Marant oraz torebkę marki Jimmy Choo.

Wśród gości wydarzenia wypatrzyliśmy jeszcze projektanta Dawida Wolińskiego, a także Karolinę Malinowską i Oliviera Janiaka, Zofię Ślotałę, Malwinę Wędzikowską czy Maję Sablewską, która postawiła na swoją ukochaną czerń.

Zdjęcia z otwarcia nowego butiku w VITKACu obejrzycie w naszej GALERII>>