Anita Lipnicka i jej mąż, Mark Gray, to kolejni artyści, jacy dołączyli do wyjątkowego projektu kulinarnego Signature Gwiazd. 27 marca para zaprosiła swoich przyjaciół do restauracji Signature, gdzie podano danie według ich autorskiego przepisu. Potrawa trafi na stałe do menu Signature, gdzie znajdują się już potrawy według pomysłu Borysa Szyca, Małgorzaty Sochy i Anity Sokołowskiej. Wszystkie te gwiazdy pojawiły się oczywiście na eleganckim wieczorze z Anitą i Markiem w hotelu H15, gdzie mieści sie restauracja. Danie, przygotowane przez Lipnicką i Graya pod okiem Szefa Kuchni Signature, Wojciecha Kiliana, to: grillowana ośmiornica, cimichurri i avocado. Tych pyszności próbowali m.in. Natalia Kukulska, Omena Mensah, Kasia Zielińska czy redaktor naczelna "Gali", Anna Zejdler. Zdjęcia z wydarzenia, podczas którego odbył sie także mini recital Anity Lipnickiej, znajdziesz w naszej GALERII

Lipnicka nie kryła swojej radości ze spotkania z przyjaciółmi oraz z faktu, że razem z mężem mogła zaserwować im swoje autorskie danie.

Cudowna przygoda! - cieszyła się piosenkarka. - Gotowanie to magia. Podobnie jak muzyka i sztuka. Gwiazdą wieczoru została ośmiornica grillowana. Jej historia ma swoje korzenie na greckiej wyspie, gdzie pobraliśmy się na plaży. To było nasze danie ślubne, podane w tawernie. Pomyśleliśmy, że mamy już dość zimy i zaserwujemy coś, co będzie się kojarzyło ze słońcem, z latem, z morzem. Przyznam, że modyfikowaliśmy je na wiele sposobów tak, by podczas kolacji było perfekcyjne. Oboje uwielbiamy jeść i kochamy podróże, a te najlepiej smakują od kuchni."

Aby skosztować ślubnego dania Lipnickiej i Gray'a, koniecznie odwiedźcie restaurację Signature!