Mimo że projektant zorganizował tym razem dość kameralny pokaz, to jednak zaproszenie od Łukasza Jemioła przyjęło całkiem sporo gwiazd. Zjawiły się na im m.in. Magdalena Frąckowiak, Małgorzata Socha, Hanna Lis,Monika Olejnik i Dorota Wróblewska, Patricia Kazadi, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Renata Kaczoruk, Joanna Horodyńska, Sandra Kubicka, Julia Kamińska, Zofia Ślotała, Dorota Williams oraz cały czas zachwycająca sylwetką Karolina Szostak.

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła mogły zobaczyć propozycje na nadchodzącą jesień i zimę. Projektant zaprezentował podczas swojego show m.in. aksamitne sukienki i marynarki w kolorze rdzy, czerwone sety składające się z płaszczy i swetrów, futra oraz garnitury uszyte z materiału w kratkę. Na wybiegu, poza pięknymi modelkami, pojawiali się też modele znani z programu Top Model: Jakob Kosel i Michał Baryza. Swoich kolegów po fachu z widowni dopingował zaś nowy Mister Polski, Jakub Kucener.

A kto na wtorkowym pokazie Łukasza Jemioła wyglądał najlepiej? Przekonajcie się o tym zaglądając do naszej GALERII ;-) Macie swoich modowych faworytów tego wieczoru?