"Jak poślubić milionera?” to polska komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. Widzowie będą mogli oglądać film w kinach w całej Polsce już od 29 listopada, a wieczorem 28 listopada, w Cinema City na warszawskiej Sadybie odbyła się uroczysta premiera z udziałem głównych bohaterów. Julia Wieniawa, Maffashion, Justyna Steczkowska to tylko niektóre z gwiazd, które pojawiły się na czwartkowej premierze "Jak poślubić milionera?". Największą uwagę fotoreporterów oraz zebranych osób przykuła Małgorzata Socha. Odtwórczyni głównej roli postawiła tego wieczoru na biel, wybierając elegancki, satynowy garnitur. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdź poniżej!

"Jak poślubić milionera?" – Gwiazdy na premierze

Julia Wieniawa, która kilka dni temu wróciła do Polski z Bali, gdzie była na obozie jogi, również cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów. Wschodząca gwiazda polskiego show biznesu w białej minisukience z kolorowymi wzorkami wyglądała olśniewająco. Dawno niewidziana na salonach Justyna Steczkowska, jedna z pierwszoplanowych postaci w filmie, zaprezentowała się w pięknej, czarnej sukni. Kreację Steczkowskiej dopełniły pawie pióra. Na ściance nie zabrakło pozostałych postaci grających w filmie. Jak wyglądały Małgorzata Foremniak, Maffashion, Anita Sokołowska oraz inne gwiazdy na uroczystej premierze? Sprawdź naszą GALERIĘ >>

"Jak poślubić milionera?" - o czym jest film?

"Jak poślubić milionera?" to komediowy przewodnik dla osób poszukujących szczęśliwego związku. Bohaterowie filmu zamiast czekać na miłość postanawiają sami odnaleźć swoją drugą połówkę, zapisując się na kurs, który ma im zagwarantować szczęście. W roli głównej występuje Małgorzata Socha, która wciela się w postać Alicji, matki samotnie wychowującej 10-letniego syna. Ala spotyka na swojej drodze Adama (Michała Malinowskiego). Czy miłość sprzątaczki i bogatego piłkarza ma prawo się udać? Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn?