Sofia Richie i Scott Disick są parą zaledwie od kilku tygodni, a swoim związkiem już zdążyli wywołać niemałe zamieszanie w show-biznesie. Sofia Richie, 19-letnia letnia córka Lionela Richie i 34-letni Scott Disick, były partner Kourtney Kardashian ogłosili swój związek na Instagramie. Nie wydaje się jednak, by 15 lat starszy Disick był dobrym materiałem na chłopaka nastolatki. Celebryta miał w przeszłości problemy z alkoholem, narkotykami, a także wyznał że jest uzależniony od seksu i wielokrotnie zdradzał Kourtney Kardashian, która w końcu nie wytrzymała i rozstała się z partnerem. Chociaż Scott Disick oficjalnie spotyka się teraz z Sofią Richie, podobno tęskni za Kardashianką i wciąż jest o nią zazdrosny. Temat powrotu do Disicka poruszyła w programie "Keeping Up With The Kardashians" matka Kourtney - Kris Jenner, i wywołała prawdziwą burzę..!

Kris Jenner na wizji zasugerowała Kourtney Kardashian, że ta powinna rozważyć powrót do Scotta, bo mężczyzna cały czas o niej myśli i jest o nią zazdrosny. W odpowiedzi na jej słowa Kourtney wybuchnęła i nie przebierała w słowach:

"Jeśli to prawda, to dlaczego tego nie uporządkuje? Muszę znosić to, że on każdego dnia fotografuje się z inną prostytutką!"

Sofia Richie chyba nie była zadowolona z przydomku, jaki nadała jej Kourtney Kardashian... Jak donoszą zachodnie tabloidy, bardzo zabolały ją te słowa i nie zamierza udawać, że było inaczej:

Sofia bardzo zdenerwowała się komentarzem Kourtney o prostytutkach i potraktowała go bardzo personalnie. Uważa, że Kourtney jest tylko zazdrosną i zrzędliwą starą wiedźmą i że powinna się zamknąć!” - twierdzi znajomy Sofii Richie.

Czyżby szykował się kolejny skandal u Kardashianów..?

POLECAMY: SCOTT DISICK I SOFIA RICHIE Były partner Kourtney Kardashian i 19-letnia córka Lionela Richie SĄ RAZEM!