Branża rozrywkowo-kulturalna w końcu powoli wraca do normy. Ku uciesze tysięcy fanów muzyki i wielu innych dziedzin sztuki, w całej Polsce odbywają się pierwsze od wielu miesięcy koncerty, imprezy i eventy. Pandemiczna odwilż nie ominęła także świata show-biznesu. W ubiegłym tygodniu część z nich miała okazję poczuć nawet klimat słonecznej Italii. I to w centrum Zakopanego!

"Powitanie Lata" z Aperolem w Góralskim Browarze

Długie letnie wieczory, skóra rozgrzana słońcem, spotkania ze znajomymi, świetna muzyka i kultowe drinki Aperol Spritz w gronie znajomych. Tego wszystkiego mogli doświadczyć 21 czerwca goście imprezy marki Aperol na dachu Góralskiego Browaru, zlokalizowanego na Krupówkach. Zgromadzeni świętowali pierwszy dzień lata, w samym sercu Zakopanego z panoramicznym widokiem na Tatry oraz w towarzystwie drinków Aperol Spritz. O oprawę muzyczną zadbał wyjątkowy duet - DJka LuLu Malina wspólnie z wokalistą Buslavem

Wydarzenie było doskonałym pretekstem do poznania kultury aperitivo - pochodzącej z Włoch tradycji opartej na celebracji chwil przy lekkich przekąskach w gronie znajomych i w niepowtarzalnej atmosferze. W evencie wzięli udział m.in.: Sonia Bohosiewicz, Iga "Ofelia" Krefft, Stanisław Karpiel-Bułecka, Magda SteczkowskaKasia Sawczuk, Ula Dębska, Osi Ugonoh, David Gaboriaud, Andrzej Wrona i Radek Pestka.

Imprezy nie popsuła nawet kapryśna na początku tego sezonu pogoda. Zobaczcie, jak gwiazdy i topowi influencerzy celebrowali początek lata w sercu Zakopanego już teraz w naszej GALERII.