Sonia Bohosiewicz chudnie na diecie Dąbrowskiej. Aktorka poszła w ślady Karoliny Szostak, której na warzywno-owocowym poście doktor Dąbrowskiej udało się w sumie zrzucić już około 30 kilogramów i zaliczyć jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich lat w polskim show-biznesie. Starsza z sióstr Bohosiewicz na Instagramie chwali się, że dołączyła do stale powiększającego się grona zwolenników restrykcyjnego detoksu, któremu zaufały nie tylko celebrytki, ale także tysiące zwykłych Polek, które wymieniają się w sieci poradami i przepisami zgodnymi z zaleceniami doktor Dąbrowskiej. Bohosiewicz od niedawna dzieli się na swoim profilu przepisami na dania przygotowane zgodnie z zasadami diety Dąbrowskiej oraz... na smakołyki, których sama co prawda nie może teraz jeść, ale robi je z myślą o swoich bliskich. Bo przecież sama przeszła na restrykcyjny post.

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK znowu schudła dzięki diecie dr Dąbrowskiej? To już rozmiar 34 czy może mniejszy?

Sonia Bohosiewicz na diecie Dąbrowskiej

Sonia Bohosiewicz rozpoczęła detoks po powrocie z wakacji. Jak podaje "Fakt", pomimo tego tego, że dieta Dąbrowskiej jest bardzo restrykcyjna i mocno ogranicza ilość spożywanych dziennie kalorii, to aktorka czuje się rewelacyjnie i bardzo szybko udaje się jej gubić zbędne kilogramy.

 - Chwali się nawet koleżankom z teatru, że nigdy nie miała więcej energii. Pierwsze efekty cieszą ją tak bardzo, że dodatkowo zaczęła chodzić na siłownie i basen - czytamy w gazecie.

Macie wśród swoich znajomych i bliskich osoby, którym udało się schudnąć dzięki diecie Dąbrowskiej?

Posłuchaj, jak o swojej spektakularnej metamorfozie opowiadała nam Karolina Szostak: