Sophie Turner i Joe Jonas wzięli ślub już kilka dni temu. Przypomnijmy, że zakochani postanowili ponownie złożyć przysięgę małżeńską i w sobotę, 29 czerwca, ponownie powiedzieli sobie "tak". Ich pierwszy ślub odbył się w Las Vegas, a drugi  na zamku Le Chateau de Tourreau w Sarrians we Francji. Ceremonia po raz kolejny odbyła się w sekrecie. Dopiero dzisiaj Turner, znana głównie z roli Sansy Stark z popularnego serialu "Gra o Tron", i autor hitu "Cake By The Ocean" opublikowali zdjęcie z ceremonii zaślubin. Suknię ślubną panny młodej stworzył znany projektant - Nicolas Ghesquière. Jak wyglądała? I kto pojawił się na ślubie? Sprawdź PONIŻEJ.

Suknia ślubna Sophie Turner 

Suknia ślubna Sophie Turner została zaprojektowana przez Nicolasa Ghesquière, dyrektora kreatywnego marki Louis Vuitton. To właśnie on jako pierwszy, bo jeszcze przed nowożeńcami, dodał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie kreacji aktorki z ceremonii ślubnej we Francji. W rozmowie z "Harper’s Bazaar UK", 23-latka już wcześniej opowiedziała o tym, że na swoim drugim ślubie chciałaby mieć na sobie suknię ślubną marki Louis Vuitton i przy okazji pochwaliła projektanta:

Uwielbiam to, w jaki sposób [Nicolas - przyp. red.] postrzega kobiety. Jego ubrania są jak postacie, do których dążę: wojownicze kobiety. Są silne i inspirujące, ale także bardzo kobiece.

Sophie Turner w dniu ślubu z Joe Jonasem rzeczywiście wyglądała niczym księżniczka z bajki. Miała na sobie zjawiskową, długą do samej ziemi suknię. Wycięte plecy, rękawy i dolna część kreacji były wykonane z koronkowego materiału. Więcej zdjęć zobaczysz w naszej GALERII.