Maciej Maleńczuk przerwał hołd dla Kory podczas festiwalu Sopot Top Of The Top 2018. Występ gwiazd, śpiewających piosenkę "Krakowski spleen" był jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas pierwszego dnia festiwalu. W hołdzie zmarłej Korze, utwór wykonali Tomasz Organek, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska, Maciej Maleńczuk i zespół Lady Pank. Publiczność zgromadzona w Sopocie i przed telewizorami z pewnością na długo zapamięta nie tylko występ gwiazd, ale również zachowanie Macieja Maleńczuka, który w środku piosenki przerwał wykonanie i zdecydował się powiedzieć kilka słów... Co takiego?

Maciej Maleńczuk przerywa występ w Sopocie WIDEO

Maciej Maleńczuk podczas solówki na gitarze, którą wykonywał Jan Borysewicz w utworze "Krakowski spleen" nagle zaczął mówić do mikrofonu:

"Drodzy państwo, doceńcie wspaniałą grę Janka Borysewicza na gitarze, bo gdyby nie on, to polski show-biznes być może wyglądałby zupełnie inaczej, uczcie się od takich ludzi jak on, bo to jest najważniejszy koleś."

Jak widać po minach Kasi Kowalskiej i Małgorzaty Ostrowskiej, przemowa Maleńczuka zdecydowanie nie była zaplanowana. Wszyscy byli w szoku, a internauci już zdążyli wyrazić swoje niezadowolenie pod nagraniem z występu. Rzeczywiście, jego komentarz wydawał się w takiej sytuacji całkowicie zbędny...

Całą sytuacje obejrzycie poniżej (2:50):

SPRAWDŹ TEŻ: GWIAZDY na Sopot Top of the Top 2018: dzień 2 [ZDJĘCIA]