Majówka 2019 zbliża się wielkimi krokami! Niestety, nie wszyscy mogą w tym czasie wyjechać za granicę lub przynajmniej uciec za miasto. Z myślą właśnie o takich osobach powstało luksusowe spa w Hotelu Raffles Europejski. Mimo że hotel mieści się w samym centrum Warszawy, to w jego spa można się schronić od zgiełku, odpocząć od wielkomiejskiego tempa i po prostu się zrelaksować. Wystarczy jeden zabieg, by poczuć się jak na porządnym urlopie!

Raffles Spa tworzy ją 5 pokoi zabiegowych oraz 1 pokój VIP dla par. To przyjazna przystań relaksu, zapewniająca ekskluzywne zabiegi odmładzające, inspirowane tradycjami azjatyckimi, bliskowschodnimi i europejskimi. W spa znajdują się strefy relaksacyjne z saunami, łaźniami parowymi, prysznicami witalności i fontannami lodowymi oraz strefą fitness 24/7, wyposażoną w sprzęt marki Technogym. Zabiegi w hotelowym spa przygotowane zostały we współpracy z dwiema kultowymi profesjonalnymi markami kosmetycznymi: Aromatherapy Associates i Sisley. Ostatnio do oferty wprowadzono wyjątkowy "Rytuał Snu". Na czym polega?

Osoby często podróżujące narażone są na stres, częste zmiany stref czasowych i dyskomfort, co może wpłynąć na zakłócenie ich rytmu snu, a także negatywnie odbić się na ogólnym stanie zdrowia. Rytuał Snu, opracowany przez Raffles, oferuje gościom wyjątkowe doświadczenie relaksu, wpisujące się w aktualne trendy wellbeing, a także filozofię marki Raffles, zgodnie z którą goście są otoczeni wyjątkową opieką, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb – wyjaśnia Lindsay Madden-Nadeau, Global Well-Being Director, AccorHotels

Podczas rytuału wykorzystuje się kosmetyki Aromatherapy Associates, w tym wspaniale pachnące olejki.

Przy dzisiejszym trybie życia dostateczna ilość snu może być wyzwaniem, zwłaszcza, jeśli umysł jest na pełnych obrotach tuż przed snem. Niewystarczająca ilość godzin snu może wpłynąć na fizyczny i psychiczny stan zdrowia. Warto traktować sen z większą uwagą i wiedzieć, ile godzin snu potrzebujemy, by wypocząć. Rytuał Snu dla gości hoteli Raffles ma nam w tym pomóc - mówi Aromatherapy Associates Sleep Well-being Ambassador Dr. Neil Stanley.

Co Wy na to, żeby w długi majowy weekend po prostu porządnie się wyspać...?
Więcej o ofercie Raffles Spa tutaj>>

Nasz ostatni wywiad z cyklu "Gala Studio", z Agnieszką Woźniak-Starak, zrealizowaliśmy właśnie w hotelu Raffles: