Spice Girls wracają! Najsłynniejszy girlsband w historii muzyki pop ogłasza trasę koncertową, która rozpocznie się w czerwcu 2019 roku serią sześciu stadionowych występów w Wielkiej Brytanii. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć na żywo takie wielkie hity lat 90., jak "Wannabe", "Spice Up Your Life", "Viva Forever" czy "Stop". Ekstaza fanów z całego podszyta jest jednak lekkim jękiem zawodu. Spice Girls wracają tylko we czwórkę, bowiem Victoria Beckham nie zgodziła się wziąć udziału w pierwszym od ponad dekady tournée zespołu. Czy znane są powody jej decyzji?

Dlaczego Victoria Beckham nie wraca ze Spice Girls?

Mel B, Emma Bunton, Melanie C i Geri Halliwell w przeciwieństwie do Victorii Beckham już od dawna były skore do wielkiego powrotu Spice Girls. O tym, że "Posh Spice" nie ma zamiaru wracać na scenę mówiło się już od paru lat. Pozostałe członkinie jednak do ostatniej chwili miały nadzieję, że żona Davida Beckhama da się namówić na wspólną trasę koncertową. Victoria, która obecnie spełnia się w roli projektantki mody, bizneswoman i matki, zrezygnowała z występów na rzecz swoich zobowiązań zawodowych. W dniu ogłoszenia trasy koncertowej Spice Girls zamieściła jednak na Instagramie zdjęcie koleżanek z zespołu i życzyła im powodzenia.

Nie dołączę do dziewczyn na scenie, ale pragnę podkreślić, że bycie w Spice Girls było niezwykle ważną częścią mojego życia i życzę im mnóstwo zabawy podczas przyszłorocznej trasy. Jestem przekonana, że zaprezentują wspaniałe show, a starzy i obecni fani będą się świetnie bawić - napisała Victoria Beckham.

Victoria Beckham tym samym ucięła spekulacje o rzekomym konflikcie z resztą dziewczyn. Przypomnijmy, że Spice Girls po raz ostatni wystąpiły w pełnym składzie w 2012 roku podczas ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie.

Spice Girls 2019 - daty, miejsca, bilety

Pierwsza od ponad 10 lat trasa koncertowa Spice Girls startuje 1 czerwca 2019 roku w Manchesterze. Sprzedaż biletów rozpoczyna się w sobotę, 10 listopada o godz. 11:30 polskiego czasu na stronach ticketmaster.co.uk oraz gigsandtour.com. Wtedy też poznamy rodzaje i ceny biletów. Wejściówki na poprzednią trasę Spice Girls kosztowały ok. 115 funtów, czyli ok. 575 zł. Kiedy i gdzie wystąpią Spice Girls w ramach Spice World - 2019 UK Tour? Daty i miejsca do sprawdzenia poniżej.

  • 1.06.2019 Manchester, Etihad Stadium
  • 3.06.2019 Coventry Ricoh Stadium
  • 6.06.2019 Sunderland Stadium Of Light
  • 8.06.2019 Edinburgh BT Murrayfield Stadium
  • 10.06.2019 Bristol Ashton Gate Stadium
  • 15.06.2019 London Wembley Stadium

Stare i nowe zdjęcia Spice Girls znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SPICE GIRLS Co dziś robią i jak wyglądają członkinie grupy? [ZDJĘCIA]