Zespół Spice Girls w ubiegłym roku obchodził 20-lecie scenicznego debiutu. W 1998 roku z zespołem pożegnała się Geri Halliwell, a chwilę później grupa się rozpadła. Jedne zrobiły sobie przerwę od muzyki, by zająć się macierzyństwem, inne rozpoczęły karierę solową. A Victoria Beckham zupełnie zmieniła branżę i została znaną i cenioną projektantką mody. Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Geri po raz kolejny zostanie mamą. 45-letnia wokalistka jest w ciąży i właśnie urządziła wystawny baby shower!

To już druga ciąża gwiazdy. Geri Halliwell (dziś już Geri Horner) ma 10-letnią córeczkę Bluebell Madonnę z poprzedniego związku. Teraz piosenkarka wraz ze swoim mężem, miliarderem Christianem Hornerem,spodziewa się drugiego dziecka. Artystka chętnie publikuje w sieci zdjęcia ciążowego brzuszka. Co więcej pokazuje fanom, że będąc w ciąży warto zadbać o swoją sylwetkę. Na Instagramie Geri znajdziemy więc masę zdjęć, jak ćwiczy jogę i być aktywną w ciąży.

ZOBACZ: Geri Halliwell - od filigranowej bulimiczki do kochającej matki i żony. Dziś Ginger Spice kończy 44 lata [ZDJĘCIA]

Geri Halliwell już nie może się doczekać przyjścia na świat dziecka. Termin porodu już niebawem. Gwiazda z tej okazji urządziła baby shower, na który zaprosiła masę przyjaciół. Na zdjęciach z imprezy zobaczycie pięknie ustrojony dom wokalistki. Nie zabrakło także znanych osób. Wśród nich jest m.in. Emma Bunton, była wokalistka Spice Girls!

PRZECZYTAJ TAKŻE: SPICE GIRLS Obchodzą 20-lecie scenicznego debiutu. Jak się zmieniały i co dziś robią?

Panie od lat się przyjaźnią. Niewielu wie, że Emma Bunton jest matką chrzestną Bluebell Madonny. Nie mogło jej więc zabraknąć na baby shower kolejnego malucha Geri. Fani zachwycają się zdjęciami Halliwell, która w dość późnym wieku (dziś ma 45 lat) zaszła w drugą ciążę. Na późne macierzyństwo zdecydowała się też Janet Jackson, która została matką w wieku 50 lat.