Spice Girls zaśpiewają na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle - tak przynajmniej sugerowała Mel B pod koniec lutego podczas swojej wizyty w programie telewizyjnym "The Real Daytime". Członkini słynnego girlsbandu, który w latach 90. zatrząsł światem muzyki pop, zdradziła wtedy, że wszystkie pięć byłych Spicetek otrzymało zaproszenie na ślub i wesele Harry'ego i Meghan. Nie potrafiące ukryć swojej ekscytacji gospodynie show od razu zapytały Melanie Brown, czy razem ze swoimi koleżankami ma zatem w planach wystąpić dla książęcej pary. "Scary Spice" co prawda nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła wprost, że razem z Victorią Beckham, Melanie C, Geri Halliwell i Emmą Bunton zdecydują się tam na wielki comeback. Jak mają się sprawy na nieco ponad tydzień przed wydarzeniem roku w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Spice Girls na ślubie Harry'ego i Meghan

Członkinie Spice Girls rzeczywiście mają się pojawić na ślubie Harry'ego i Meghan. Z najnowszych ustaleń serwisu TMZ wynika jednak, że jak na razie w programie ceremonii i wesela nie jest przewidziany występ grupy. Ani książęcą para, ani Pałac Kensington podobno do tej pory nie wyszli z taką propozycją. To się jednak może zmienić, bowiem do ślubu zostało jeszcze parę dni. Trudno nam sobie wyobrazić, że książę Harry i Meghan Markle, którzy przecież wychowali się na przebojach Spice Girls, nie chcieliby wykorzystać faktu, że będą mieli pod jednym dachem na raz wszystkie pięć gwiazd legendarnej grupy.

Myślicie, że jest szansa, że Spice Girls rzeczywiście zaśpiewają 19 maja na weselu Harry'ego i Meghan? Zdjęcia zespołu i książęcej pary znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: ŚLUB HARRY'EGO I MEGHAN Sekretarz rodziny królewskiej zdradza szczegóły!