Od dłuższego czasu mówiono, że Spice Girls, jeden z najsłynniejszych zespołów lat 90., wystąpi podczas zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie i to w dawnym, pięcioosobowym składzie. Nie każdy wierzył w te informacje, ponieważ - jak wiadomo – zespół zaczął się rozpadać po odejściu Geri Halliwell w 1998 roku, a dziewczyny, które pozostały, nie osiągnęły we czwórkę takiego sukcesu i już nigdy nie powróciły na szczyty list przebojów.

W niedzielę, 12 sierpnia, okazało się jednak, że informacje o występie zespołu Spice Girls były prawdziwe! Cała piątka pojawiła się na zakończeniu Igrzysk Olimpijskich. Na scenie mogliśmy podziwiać Victorię Beckham, która znów stała się Posh Spice, Geri Halliwell czyli Ginger Spice, Mel B, znaną jako Scary Spice, Mel C, czyli Sporty Spice i Emmę Bunton, czyli Baby Spice. Gwiazdy wykonały dwa swoje największe hity - "Wannabe" i "Spice Up Your Life"

Nie da się ukryć, że wokalistki zrobiły prawdziwe show, a ich dawni fani otwarcie przyznają na internetowych forach, że występ zespołu pozwolił im wrócić choć na chwilę do dawnych czasów i wspaniałych lat 90.