W stuosobowej grupie jurorów programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” poza Ewą Farną pojawili się także m.in. Ramona Rey, Madox, Anja Orthodox (wokalistka Closterkeller), Nick Sinckler, Conrado Yanez, Saszan, Stanisław Karpiel-Bułecka. W finale o wygraną walczyło 14 kandydatów. Tylko jednek z nich mógł jednak wygrać i otrzymać od jury czeka na okrągłe 100 tysięcy złotych. Kto okazał się tym szczęśliwcem? Zobacz PONIŻEJ:

Śpiewajmy razem. All Together Now - kto wygrał?

W środę wieczorem dowiedzieliśmy się, że pierwszą polską edycję "Śpiewajmy Razem. All Together Now" wygrał Mateusz Łopaciuk. To właśnie jego magiczny występ najbardziej spodobał się jurorom. Na Mateusza głosowały bowiem aż 94 osoby! W finale muzycznego show Polsatu Mateusz wykonał utwór Nirvany „Smells Like Teen Spirit”. I to właśnie jego interpretacja tego hitu podbiła serca jurorów. Mateusz wywalczył sobie zwycięstwo jednak dopiero w dogrywce, podczas której zaśpiewał hit Lombardu „Przeżyj to sam”. Po tym wykonaniu było już jasne, że to on był faworytem do zwycięstwa!

Kolejne miejsca w show "Śpiewajmy Razem. All Together Now" zajęli Natalia Zaręba i Mariusz Suchożebrski. Wykonali oni kolejno utwory „Odkryjemy miłość nieznaną” Alicji Majewskiej oraz „Legendary Welshly” zespołu Arms.

Mateusz Łopaciuk w nagrodę odebrał czek na 100 tysięcy złotych. Otworzyła się przed nim także szansa na wielką muzyczną karierę. Myślicie, że wykorzysta swoje 5 minut i uda mu się zaistnieć na polskim rynku fonograficznym podobnie do innych zwycięzców programów typu talent–show, jak chociażby Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski czy Monika Brodka? Trzymamy za to mocno kciuki!

ZDJĘCIA z finału show "Śpiewajmy Razem. All Together Now" znajdziesz w naszej GALERII--->

Zwycięzca show mógł być tylko jeden...