Płaski brzuch to marzenie wielu kobiet, jednak niewiele z nas może cieszyć się nim bez żadnego wysiłku. Siedzący tryb życia, brak regularnej aktywności fizycznej, a także dieta bogata w węglowodany prowadzić mogą do szybkiego odkładania się zbędnej tkanki tłuszczowej w okolicach pasa. Jednak pozbycie się efektu "oponki" jest możliwe. Oto pięć kroków do tego, by osiągnąć wymarzony efekt na długo >>>

Sposoby na płaski brzuch bez ćwiczeń: czy to możliwe?

Jak mieć płaski brzuch w krótkim czasie? Mimo że dzięki najnowszym trendom w modzie z łatwością jesteśmy w stanie ukryć nadprogramowe centymetry w pasie, wiele kobiet, szczególnie po trzech dniach jedzenia świątecznych przysmaków lub w okresie wakacji, marzy o pozbyciu się "oponki" na dobre. Niestety większość z nich oczekuje rozwiązań gwarantujących błyskawiczny efekt w kilka dni. - Osiągnięcie płaskiego brzucha jest możliwe, wymaga jednak systematyczności i zmiany codziennych nawyków tłumaczy Bianka Juhász, Product Specialist w firmie Nu Skin®.

Jak mieć płaski brzuch w krótkim czasie?

- W walce o płaski brzuch nie powinniśmy zapominać, że najważniejsze jest zdrowie - tłumaczy Bianka Juhász. - Dlatego zamiast na kilka dni przed urlopem katować swój organizm zbyt intensywnymi treningami czy rygorystyczną głodówką, warto zadbać o zdrowy, zrównoważony styl życia na co dzień. Kluczem do sukcesu jest kształtowanie w sobie codziennych dobrych nawyków. Regularna aktywność fizyczna, zbilansowana dieta czy rezygnacja z używek mogą pozytywnie wpłynąć nie tylko na atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim na ogólne dobre samopoczucie i dobry nastrój.

Ekspert Gala.pl:


Bianka Juhász, Product Specialist w Nu Skin® Eastern Europe – z wykształcenia inżynier biochemii, kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem. Entuzjastka pielęgnacji, która wierzy w całościowe podejście: zadbaj o swoją skórę zarówno od zewnątrz, jak i od środka.