Stan Borys jest w szpitalu. Lekarze oceniają jego stan jako ciężki. Jak donosi "Super Express", kilka dni temu 77-letni muzyk źle się poczuł. Na szczęście przebywał z nim wtedy w domu jego znajomy. Po szybkim telefonie do zaprzyjaźnionego lekarza Stana, który zalecił wezwać pogotowie, wokalista został przewieziony do szpitala. Partnerka życiowa artysty, Anna Maleady, od paru tygodni przebywała wtedy w Nowym Jorku, gdzie mieści się ich drugi dom. Ukochana autora przeboju "Jaskółka uwięziona" natychmiast zdecydowała się na wylot do Warszawy i obecnie czuwa już przy szpitalnym łóżku Borysa. Czy wiadomo, co się stało wokaliście? Sprawdź poniżej.

Stan Borys w szpitalu

Bliscy Stana Borysa nie wypowiadają się na temat przyczyny złego stanu zdrowia muzyka. Partnerka wokalisty potwierdza jedynie, że w pierwszych dniach lekarze walczyli o jego życie.

Jestem cały czas przy Stanie. Mam nadzieję, że najgorsze już za nami. Walczyliśmy o jego życie, a teraz walczymy o zdrowie. Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa i myśl - powiedziała Maleady w rozmowie z "Super Expressem".

Życzymy wokaliście jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Zdjęcia Stana Borysa i jego partnerki, Anny Mealeady, znajdziecie w naszej galerii.

SPRAWDŹ TEŻ: Taniec z Gwiazdami 2019 - znamy wszystkie pary 9. edycji. Kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]