Kim jest Stanisław Karpiel-Bułecka? Z odpowiedzią na to pytanie nie ma problemu większość widzów "Azja Express 2". Sympatyczny, przystojny i wysoki (1,90 m!) góral dotarł do ścisłego finału programu rozgrywającego się w Indiach i na Sri Lance. Choć razem ze swoim kolegą odpadł z show TVN już w 4. odcinku, to dzięki zmianie regulaminu w tej edycji, po dwóch odcinkach powrócił razem z Martą Wierzbicką, z którą stworzył zupełnie nową parę walczącą o amulety o wartości ponad 100 tys. zł. Co wiemy na temat najbardziej sympatycznego uczestnika "Azja Express 2"?

ZOBACZ: STANISŁAW KARPIEL-BUŁECKA po raz pierwszy został ojcem!

Stanisław Karpiel-Bułecka finalistą "Azja Express 2"

Stanisław Karpiel-Bułecka ma 34 lata. Przyszedł na świat 25.03.1983 w Zakopanem. Znany jest przede wszystkim jako wokalista zespołu Future Folk, z którym dotarł do półfinału 5. edycji programu Must be the music. Szerszej publiczności dał się poznać jednak już wcześniej, gdy jesienią 2011 roku wziął udział  w ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami organizowanej przez TVN. Muzykę ma we krwi. Jego ojciec Jan Karpiel-Bułecka jest twórcą słynnego zespołu o nazwie Krywań. Niewiele osób wie, że zanim rozpoczął karierę w show-biznesie, zajmował się sportem. Na nartach jeździł od dziecka, ale jako nastolatek zainteresował się narciarstwem freestyle'owym i udziałem w zawodach, które zakończył w 2009 rok na rzecz muzyki.

Zastanawiacie się co łączy Staszka z Sebastianem Karpielem-Bułecką? Co ciekawe, panowie są spokrewnieni, ale nie w takim stopniu jak sądzi większość osób. Lider zespołu Zakopower nie jest jego bratem, lecz stryjem. Stanisław Karpiel-Bułecka jest żonaty. Z Anną Lis poznał się już ponad 10 lat temu na nartach. 

Zdjęcia Stanisława Karpiela-Bułecki z planu zdjęciowego "Azja Express 2" oraz jego prywatnego życia znajdziecie w naszej GALERII.