Stanisław Karpiel-Bułecka urodził się w 1983 roku w Zakopanem. Ma 35 lat. Stanisław pochodzi ze słynnego góralskiego klanu, z którego wywoadzi się też Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower i mąż Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Stanisław również pasjonuje się muzyką - jest liderem zespołu Future Folk. Innym hobby Staszka jest jazda na nartach. Ponieważ Karpiel-Bułecka kocha sport, świetnie radził sobie w programie "Azja Express". Natomiast swoje umiejętności wokalne będzie mógł wykorzystać w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Stanisław jest uczestnikiem 11. edycji TTBZ. Jaki jest prywatnie? Sprawdź PONIŻEJ.

Stanisław Karpiel-Bułecka - wzrost

Staszek jest jednym z najwyższych mężczyzn w polskim show-biznesie. Mierzy 190 centymetrów. Dodatkowo jest świetnie zbudowany, dlatego uchodzi za przystojniaka, a kobiety odwracają się za nim na ulicy. Co ciekawe, dokładnie tyle samo wzrostu ma Sebastian Karpiel-Bułecka.

Stanisław Karpiel-Bułecka: ślub, żona, dzieci

Karpiel-Bułecka nie jest już kawalerem! Ożenił się z Anną Lis. W 2016 roku parze urodził się syn, który po tacie dostał imię Stanisław. Żona Stanisława pochodzi z Warszawy i właśnie tutaj przeniosła się cała rodzina.

Stanisław Karpiel-Bułecka prywatnie

Staszek uchodzi za bardzo zabawną i przyjazną osobę. Jest pomocny i pozytywnie nastawiony, co widać było m.in. w "Azji Express". Zawsze, gdy tylko ma taką możliwość, umila znajomym czas swoją muzyką. O tym, jaki ma dystans do siebie i show-biznesu, można się przekonać, zaglądając na jego Instagram: