Bratanek Sebastiana Karpiela-Bułecka, Stanisław, został właśnie szczęśliwym tatą! Lider zespół Future Folk postanowił podzielić się z fanami swoim szczęściem i opublikował na Instagramie zdjęcie się małych stópek noworodka. Mimo oczekiwań swoich fanek, muzyk nie zdradził jednak, czy nowy członek rodu Karpiel Bułeckich to chłopiec czy dziewczynka.

ZOBACZ: PAULINA KRUPIŃSKA rok temu została mamą. Teraz pochwaliła się zdjęciem w bikini. Wow!

Wygląda zatem na to, że muzyczno-narciarska rodzina Karpiel-Bułecka ponownie się powiększyła! W zeszłym roku do rodu dołączyła córka Sebastiana Karpiela-Bułecki i jego partnerki Pauliny Krupińskiej – Antonina Hanna.

STANISŁAW KARPIEL-BUŁECKA: HISTORIA MIŁOŚCI

Stanisław i jego żona Anna Lis właśnie zostali rodzicami. Świeżo upieczony tata od razu poinformował o narodzinach swojego potomka na Instagramie. Zdjęcie stópek swojego pierwszego dziecka opatrzył też bardzo radosnym wpisem:

Jest już na świecie nasza największa miłość❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ @aanna.lis #kocham #ponadżycie #love #bayby #johippppp

Stanisław i Anna Lis są małżeństwem od kilku lat ale dopiero teraz zdecydowali się na powiększenie rodziny. Para bardzo ceni sobie prywatność i spokój, dlatego też rzadko można było ich widywać na stołecznych salonach. Po narodzinach dziecka na pewno zrezygnują z tego na długi czas. A my, korzystając z okazji, serdecznie gratulujemy parze szczęśliwego rozwiązania i życzmy samych sukcesów wychowawczych!