Stanisława Celińska będzie gościem dzisiejszego programu „Demakijaż”, który – jak co tydzień – poprowadzi Krzysztof Ibisz. w programie czeka nas niemała niespodzianka! Prowadzący spełni bowiem swoje marzenie i zatańczy ze swoim gościem! Z głośników poleci muzyka z jej płyty pt. „Atramentowa”, która znalazła się na trzecim miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży w 2015 roku i pokryła się platyną. Tej konfrontacji wielkich osobowości nie wolno przeoczyć!

ZOBACZ: MARYSIA SADOWSKA Tylko nam zdradza, na jaki makijaż postawi tej wiosny!

O czym będą rozmawiać? Przeczytaj fragment ich rozmowy!

Krzysztof Ibisz: Dzieli się Pani sobą na koncertach, zbiera Pani pełne sale. To dobrze świadczy o polskiej publiczności.

Stanisława Celińska: W zasadzie nagraliśmy tę płytę dla siebie, żeby zarejestrować kilka pięknych piosenek. Nie przyszło mi to w ogóle do głowy, że będą one tak bardzo popularne, tak bardzo ludziom potrzebne. To co się dzieje jest naprawdę niezwykłe.

Stanisława Celińska już w najbliższą sobotę, 29 kwietnia będzie obchodziła 70. urodziny. Jej życie było pełne spektakularnych wzlotów i upadków. W programie „Demakijaż” szczerze opowie o swoim trudnym dzieciństwie, nieudanym małżeństwie, wymarzonym aktorstwie, ale także o chorobie alkoholowej.

Krzysztof Ibisz: Kiedy Pani poczuła, że coś jest nie tak, że traci Pani kontrolę?

Stanisława Celińska: Zawalałam swoje sprawy. Nie przyjechałam na plan filmowy, a wszyscy na mnie czekali. Nie pojechałam do radia na audycję. Zobaczyłam, ze się zapętlam, że jest niedobrze.

Krzysztof Ibisz: Ludzie wiedzieli o tym, czy dało się to ukrywać?

Stanisława Celińska: W pewnym momencie to już powiedzieli, że nic ze mnie nie będzie. Minęło już prawie 30. lat i to jest taki temat, że już nie chce mi się o nim mówić, ale robię to ku przestrodze i ze względu na świadectwo. Bo jestem takim cudem – tzn. cudem z tego wyszłam…

POLECAMY TEŻ: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA spotka się z księżną Kate i księciem Williamem. Poznajcie szczegóły!

Ten bagaż, często dramatycznych osobistych doświadczeń sprawił, że dziś Stanisława Celińska jest silna, czuje się spokojna, spełniona i wolna. Jakiś czas temu założyła firmę, śpiewa i po prostu jest szczęśliwa. W „Demakijażu” dowiemy się w jaki sposób udało jej się osiągnąć taki stan ducha.

Będziecie oglądać tę niezwykłą rozmowę? U nas zobaczycie jej ważny fragment: