Telewizja Polska zapowiada nowe muzyczne show, które już niedługo będziemy mogli oglądać na jej antenie. Do ramówki dołączy „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, w którym o nagrodę główną (statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych, które przekażą na cele charytatywne) będą rywalizowali aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy. Występy uczestników będą oceniali jurorzy, jednak to widzowie zadecydują, kto zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tysięcy złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

W jury programu „Star Voice. Gwiazdy mają głos” zasiądzie czeska wokalistka Helena Vondrackova; piosenkarka Majka Jeżowska oraz kabareciarz Mariusz Kałamaga. Nie wiadomo jednak jeszcze, jakie gwiazdy zgodziły się na udział w muzycznym show i wystąpią w charakterze uczestników. O choreografię zadba znany z popularnych programów tanecznych Tomasz Barański. Producenci zapowiadają, że nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografii oraz spektakularnych efektów pirotechnicznych. 

„Star Voice. Gwiazdy mają głos”: kiedy premiera?

Nowy muzyczny program TVP 2 „Star Voice. Gwiazdy mają głos” zadebiutuje na antenie już w piątek 28 lutego, o godz. 20:35.