Stare zdjęcia Quebonafide, o których przypomniały sobie nagle portale o gwiazdach, wzbudziły spore emocje wśród internautów. Raper znanym sobie zwyczajem zdecydował więc nieco zadrwić ze wszystkich publikacji na temat swojej spektakularnej metamorfozy. Na profilu Quebo na Instagramie szybko pojawił się humorystyczny fotomontaż autorstwa Wojtka Koziary, na którym widzimy zdjęcie kilkuletniego artysty z różowymi włosami i dorobionymi w programie graficznym tatuażami.

To zdjęcie na którym wyglądam jak informatyk to fejk, urodziłem się taki! - tak Quebo żartobliwie podpisał przerobione zdjęcie.

Quebonafide pokazał zdjęcia z dzieciństwa

Całe zamieszanie wokół jego archiwalnych zdjęć skłoniło chyba Quebonafide do przejrzenia rodzinnych albumów ze zdjęciami. Współautor hitów "Tamagotchi" i "Metallica 808" tego samego dnia opublikował na Instagram stories swoje prawdziwe zdjęcia z dzieciństwa. Mały Kuba Grabowski był niezwykle uroczym chłopcem. Co ciekawe, już jako mały dzieciak lubił ubrania w kolorach różowym i niebieskim. Wtedy chyba jednak nikt się nie spodziewał, że wyrośnie z niego mężczyzna o takim wyrazistym wizerunku.

Prawdziwe stare zdjęcia Quebonafide oraz słynny już fotomontaż znajdziecie w naszej GALERII >>>

ZOBACZ: TATUAŻE QUEBONAFIDE i ich znaczenie, zdjęcia i objaśnienia [GALERIA]