Od finału ósmej edycji programu "Top Model" minęły już dwa miesiące, ale charyzmatyczni uczestnicy wciąż nie dają nam o sobie zapomnieć. Po ciepło przyjętej przez fanów świątecznej kampanii APART z aktorką Małgorzatą Sochą, dwoje spośród grupy aspirujących modeli ponownie wystąpiło w sesji dla tej popularnej marki biżuteryjnej. Mowa tutaj o Kindze Wawrzyniak oraz finaliście show, Stanisławie Obolewiczu. Co ciekawe, piękna Miss Małopolski oraz przystojny Ukrainiec na potrzeby walentynkowej kampanii wcielili się... w parę. Czy udało im się przekonująco wypaść w rolach kochanków? I to jak! Z tych fotografii autorstwa Marcina Tyszki aż biją szczęście i miłość.

Kinga i Staś z "Top Model" w kampanii APART

Kinga Wawrzyniak w kampanii APART na walentynki 2020 ma na sobie praktycznie wszystkie hity ostatnich sezonów z biżuteryjnych trendów, czyli m.in. naszyjniki z sercami, kolczyki z kolorowymi kamieniami, szalenie stylowe srebrne bransoletki oraz będące nadal nieustającym hitem zawieszki charms. Jak łatwo zauważyć, z mody wciąż nie wychodzi również noszenie po kilka pierścionków na jednej dłoni, a nawet jednym palcu.

Z kolei Staś w romantycznej sesji ze swoją koleżanką z planu programu "Top Model" udowadnia, jak bardzo pasują do stylowych mężczyzn takie intrygujące dodatki, jak męskie naszyjniki, spinki i bransolety.

Jeśli nadal szukasz inspiracji na walentynkowe prezenty dla niej lub dla niego, to koniecznie obejrzyj, jaka modna biżuteria wpadła w oko Stasiowi i Kindze. Wszystkie najlepsze ujęcia z kampanii uczestników "Top Model 2019" na tegoroczne walentynki znajdziesz już teraz w naszej GALERII >>