Stysio ma 18 lat i jest żywym dowodem na to, że chłopcy też mogą kochać make-up. Jego profil na Instagramie (@stysio) ze zdjęciami imponujących makijaży, które najczęściej wykonuje na samym sobie, fotografiami z podróży, ale także swoimi codziennymi stylizacjami, obserwuje już 35 tys. użytkowników serwisu. Aktualnie najpopularniejszy "beauty boy" z Polski, od 2014 roku prowadzi też swój kanał na YouTube, który zyskał już w sumie 800 tys. wyświetleń. Jego drugą wielką pasją jest taniec. Aktualnie doskonali się w nowym stylu tańca o nazwie "new age" pod okiem instruktorów z Egurrola Dance Studio. 

Stysio - kim jest polski "beauty boy"?

Stysio tak naprawdę nazywa się Staś Wołosz. Swoje urodziny obchodzi 2 grudnia. Po ukończeniu gimnazjum podjął naukę w Zespole Szkół Fototechnicznych w Warszawie. Dzięki temu, że jego umiejętności wizażowe są na naprawdę wysokim poziomie, wielu internautów porównuje go wręcz do takich zagranicznych guru makijażu, jak Jeffree Star czy James Charles.

Zdjęcia Stasia "Stysio" Wołosza - zarówno w pełnym makijażu, jak i wersji sauté możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >> 

Wróżycie mu karierę w świecie beauty na miarę Red Lipstick Monster?

SPRAWDŹ TEŻ: JEFFREE STAR, LAURA LEE, MANNY MUA: o co chodzi w aferze z makijażowymi youtuberami?