Stanisław Karpiel-Bułecka w 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" do tej pory radził sobie bardzo różnie. Jego fenomenalne wcielenia w Ben E. Kinga i Kazika Staszewskiego na szczęście zatarły niezbyt dobre wrażenie po bardzo nisko ocenionym (zaledwie 6 punktów) występie jako Atrakcyjny Kazimierz. Szerokim echem z pewnością odbije się też występ Staszka z 6. odcinka show. Góral dostał w nim za zadanie wcielić się w jednego z największych skandalistów w historii amerykańskiego show-biznesu, Marilyn Mansona.

Staszek Karpiel-Bułecka jako Marilyn Manson

Staszek Karpiel-Bułecka w 6. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" wykonał na scenie utwór "Tainted Love", czyli rockową wersję utworu rozsławionego w latach 80. przez angielski synthpopowy duet Soft Cell.

- Zmierzenie się z takim artystą, takim wokalem. On jest oryginalny, nietuzinkowy i fajny - opowiada o swoich wrażeniach Maćkowi Dowborowi Staszek. - Zastanawiam się, jak to moje babcie odbiorą, ale one zawsze trzymają za mnie kciuki mocno, nieważne jaką postacią jestem, są zawsze ze mną, pozdrawiam je bardzo serdecznie. No babcie tak musiało być. Ale damy radę - dodaje.

6. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" w sobotę 30 marca o godzinie 22:00 w Polsacie. Zobacz fragment występu Staszka Karpiela-Bułecki już teraz poniżej. Zdjęcia po jego spektakularnej metamorfozie w Mansona znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Staszek Karpiel-Bułecka - kim jest? Żona, dziecko, ślub, wzrost