Stanisław Karpiel-Bułecka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" do tej pory raczej nie zachwycał. Po 10 odcinkach programu z wynikiem 208 punktów zajmuje przedostatnie miejsce w ogólnej klasyfikacji, wyprzedzając jedynie Kamila Pawelskiego. To jednak może się wkrótce zmienić. Staszek w 11. odcinku show Polsatu wcielił się w samą Stanisławę Celińską. Jak mu poszło?

Staszek Karpiel Bułecka jako Stanisława Celińska

Lider zespołu Future Folk musiał zmierzyć się z klimatycznym utworem "Atramentowa rumba" z bestsellerowego albumu "Atramentowa...", który pokrył się w Polsce podwójną platyną. 

- To co za chwileczkę wydarzy się w kogo przeistoczy się Staszek Karpiel-Bułecka - no to się po prostu nie mieści w naszych głowach. Metamorfoza ekstremalna - powiedział prowadzący Maciej Dowbor. 

- Jest to nie lada wyzwanie. Tam wszystko musi być  utrzymane w ryzach i najlepiej byłoby mnie przywiązać do tego krzesła - opowiadał przed występem Staszek. 

Zobacz fragment występu Staszka Karpiela-Bułecki w roli Stanisławy Celińskiej już teraz poniżej. Zdjęcia wokalisty po przemianie w śpiewającą aktorkę znajdziecie w GALERII >>

Twoja Twarz Brzmi Znajomo premierowo w sobotę, 11 maja, o godzinie 22:00 w Polsacie.

SPRAWDŹ TEŻ: Antek Smykiewicz jako Rod Stewart w Twoja Twarz Brzmi Znajomo [WIDEO]