Już po raz 21. Międzyzdroje gościły największe gwiazdy rodzimego show-biznesu. Tradycją festiwalu jest, że uznane w świecie kultury postacie odciskają w specjalnej Alei Gwiazd swoją dłoń. W ten sposób doceniany jest ich wkład w rozwój rodzimej kultury i sztuki. W tym roku tego zaszczytu dostąpili:

– Justyna Steczkowska
– Ewa Szykulska
– Marian Dziędziel
– Katarzyna Żak
– Michał Kwieciński
– Zbigniew Wodecki
– Ewa Braun

Co roku festiwalowi towarzyszą również inne wydarzenia rekreacyjno-sportowe, takie jak mecze (w tym roku zmierzyły się ze sobą drużyny gwiazd oraz samorządowców), warsztaty dla dzieci, koncerty (tegoroczną edycję swoimi występami uświetnili m.in. Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Zbigniew Wodecki oraz Katarzyna Żak), jak również projekcje filmowe.

To jedno z najważniejszych wydarzeń zarówno dla środowiska filmowego, jak i muzycznego, które co roku przyciąga tłumy gwiazd.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentowały się znane i lubiane postaci ze świata show-biznesu na tegorocznym 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Kto według was wypadł najlepiej? Która stylizacja najbardziej przypadła wam do gustu?