Polski show-biznes obfituje w postaci, które związały swoje życie z dziedziną, w której sukcesy odnosili również jego/jej rodzice. Często takie kariery bywają dosyć kontrowersyjne: nie brakuje głosów, że dana osoba wszystko zawdzięcza nazwisku i pozycji rodzica. Z drugiej strony dzieci gwiazd muszą mieć od najmłodszych lat twardą skórę, ponieważ narażone są na krytykę, oskarżenia ze strony osób postronnych oraz udowadnianie za wszelką cenę, że mają do zaoferowania coś więcej niż odpowiednie nazwisko.

W naszej galerii prezentujemy te postaci ze świata rodzimego show-biznesu, które odniosły sukces w tej samej bądź pokrewnej dziedzinie, co ich rodzice. I tak wybiegi podbija ostatnio Iga Lis - córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, z kolei Leon Myszkowski - syn piosenkarki Justyny Steczkowskiej i modela Macieja Myszkowski - w ciągu roku odniósł sukces jako vloger kulinarny i model.

Kariera Natalii Kukulskiej od najmłodszych lat związana była z muzyką - nic dziwnego skoro jest dzieckiem nieżyjącej już piosenkarki Anny Jantar i znakomitego kompozytora Jarosława Kukulskiego. Podobnie rzecz ma się z Piotrem i Wojciechem Cugowskimi, którzy talent odziedziczyli po ojcu Krzysztofie. Tak samo jest z Patrycją Markowską, córka lidera zespołu Perfect.

Kto jeszcze odniósł sukces w show-biznesie i jego nazwisko nie jest nikomu obce? Sprawdźcie!

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Dzień Matki polskie gwiazdy chwalą się zdjęciami z mamami [DUŻO ZDJĘĆ]

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!