Od pierwszego odcinka zachwyca w „Tańcu z Gwiazdami” i udowadnia, że nie słysząc też można doskonale tańczyć. Iwona Cichosz, bo o niej mowa, i jej taneczny partner Stefano Terrazzino, przygotowują na piątek tango argentyńskie. Czy tym razem w gorącym tańcu z Ameryki Południowej zaprezentują się równie dobrze, jak w poprzednich dwóch odcinkach?

ZOBACZ: „TANIEC Z GWIAZDAMI” Dominika Gwit opowiedziała o swoim pierwszym i jedynym razie!

Para na parkiecie wygląda na wyjątkowo dobrze zgraną. A czy tak samo czują się ze sobą na sali treningowej podczas prób. Zdradził to nam taneczny partner Iwony, Stefano Terrazzino:

Dla Iwony udział w programie to zupełnie nowe doznanie. Nie obraca się w show -biznesie jak pozostali uczestnicy. Z drugiej strony niesamowite jest to, że chociaż nie miała do czynienia z tańcem, z mediami, ze światem w jakim ja żyję na co dzień, odnalazła się tu jak ryba w wodzie. Jest tak zakochana w tańcu, że zapomina o wszystkim dookoła. Jest bardzo skupiona na treningach!

Czy podczas piątkowego nagrania ponownie zapomni o całym świecie? Przekonamy się już dziś wieczorem!

POLECAMY: MICHAŁ MALINOWSKI kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami" i partner Agnieszki Kaczorowskiej?

Tymczasem zobaczcie fragment VIDEO z planowanego na dziś występu Iwony i Stefano. Para zatańczy do melodii tytułowej z serialu „Z archiwum X”.

Myślicie, ze znowu wyruszą jurorów do łez?