Stefano Terrazzino zdobył ogromną popularność dzięki swoim występom w "Tańcu z Gwiazdami". Włoch nigdy nie ukrywał jednak, że popisy w tanecznym show są dla niego tylko przystankiem w drodze do prawdziwej kariery i popularności - najlepiej w branży muzycznej lub filmowej.

Teraz wygląda jednak na to, że Terrazzino coraz lepiej odnajduje się też w roli prezentera telewizyjnego. Po swoim brawurowym zwycięstwie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", tancerz dostał propozycję poprowadzenia programu "Salon sukien ślubnych" na antenie TLC, a potem dostąpił dużego zaszczytu bycia współprowadzącym sylwestrowego koncertu Polsatu w Katowicach.

To miał być ponoć ostateczny test dla jego umiejętności konferansjerskich, a Stefano Terrazzino wyszedł z tej próby zwycięsko!

Jak donosi "Fakt", zachwycona Włochem Nina Terentiew, szefowa programowa Polsatu, postanowiła powierzyć mu rolę jednego z gospodarzy nowego, typowanego na hit wiosny show "Surprise, surprise", spełniającego marzenia "zwykłych ludzi".

Oznacza to jednak, że Stefano Terrazzino po raz kolejny nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie go Wam tam brakowało?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Stefano Terrazzino - Szczerze o swoich świętach: "Muszę być w domu, bo tęsknię!"