Stefano Terrazzino to dziś jeden z ulubionych polskich tancerzy. Zadebiutował jako trener tańca w Tańcu z Gwiazdami, tańcząc u boku Kingi Rusin, z którą wygrał czwartą edycję programu. Dziś to jednak nie tylko tancerz, ale także początkujący muzyk!

Stefano Terrazzino Taniec z Gwiazdami

Partnerował w tańcu największym polskim gwiazdom. Czwartą edycję Tańca z Gwiazdami wygrał z Kingą Rusin. W kolejnej edycji tańczył z Kasią Tusk, z którą ostatecznie zajęli trzecie miejsce. W szóstym sezonie partnerował Justynie Steczkowską. Razem dotarli do finałowego odcinka, zajęli drugie miejsce. W ósmej edycji tańczył u boku Agaty Kuleszą, z którą wygrał tę edycję.

Po rocznej przerwie w Tańcu z Gwiazdami znów powrócił do programu. Partnerował Katarzynie Glince ( zajęli drugie miejsce), Katarzynie Pakosińskiej (szóste miejsce), Anecie Zając (pierwsze miejsce), Agnieszce Sienkiewicz (również pierwsze miejsce) i Małgorzacie Pieńkowskiej (czwarte miejsce).

Stefano Terrazzino Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wiosną 2015 roku mieliśmy okazję podziwiać nie tylko jego taneczny, ale i wokalny talent. Stefano  Terrazzino został uczestnikiem trzeciej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Miał okazję wcielić się między innymi w Izabelę Trojanowską, Tinę Turner czy Mieczysława Fogga. Jego genialne metamorfozy zapewniły mu zwycięstwo.

Dziś Stefano próbuje swoich sił w muzyce W lipcu premierę miał jego utwór Kiedy quando, który nagrał w ramach projektu muzycznego Stefano Terrazzino i Belli Ribelli. W teledysku piosenki wystąpiła, m.in. aktorka Aneta Zając.

Stefano Terrazzino życie prywatne

Stefano ma dwóch młodszych braci – Vincenza, który pracuje w fabryce oraz Marco, który gra w niemieckiej Budneslidze. Stefano z pochodzenia jest Sycylijczykiem. Do Polski przeprowadził się w 2005 roku. Dlaczego? Jego pierwszą zawodową partnerką taneczną była Ewa Szabatin – to właśnie dla niej przeprowadził się do naszego kraju. To ułatwiło im trenowanie i zdobywanie wspólnych sukcesów na tle tańca.

Dziś Stefano Terrazzino na stałe zagościł w polskim show-biznesie. W programie Domo plus jakiś czas temu pokazał, jak wygląda jego mieszkanie. Stylowa łazienka, elegancka kuchnia jego pokój przypomina spa, a wszystko utrzymane jest w kolorach brązu, bieli i beżu.

Zobaczcie, jak mieszka Stefano Terrazzino!