Stella Maxwell robi w sieci furorę. Świetnie odnalazła się nie tylko w świecie mody, ale i show-biznesu. Modelingiem zajmuje się od siedmiu lat, ale tak naprawdę jej kariera nabrała rozpędu dzięki bujnemu życiu prywatnemu. 24 latka ma na koncie związek z Miley Cyrus Aktualnie jest partnerką Kristen Stewart. Ma 25 lata, błękitne oczy i niesamowitą figurę. Właśnie została okrzyknięta modelką roku. Przeczytajcie, kim jest Stella Maxwell!

Stella Maxwell w 2014 roku została oficjalnie przyjęta do aniołków Victoria’s Secret. Maxwell została odkryta dość późno, bo dopiero gdy była na studiach. Pochodzi z Belgii, ale w wieku 13 lat wraz z rodziną przeniosła się do Australii. Od jakiegoś czasu mieszka Los Angeles.

Mając zalewie 19 lat Stella Maxwell wystąpiła w brytyjskim Vogue’u. Ma na koncie współpracę z największymi projektantami. Zdobiła wybiegi Versace czy Alberta Ferretti. Już nazywa się ją nową Bellą Hadid. W 2016 roku znalazła się na szczycie stu najgorętszych kobiet Maxima. Właśnie okrzyknięto ją modelką roku! Tytuł odebrała poprzedniczce, właśnie Belli.

Zobaczcie w naszej galerii jak wygląda dziewczyna Kristen Stewart, Stella Maxwell!