Premiery filmowe przyciągają zazwyczaj rzesze gwiazd. Nie inaczej było wczoraj w Warszawie. W stołecznym Kinie Iluzjon odbył się uroczysty pokaz filmu Nowy Świat, na którym pojawiło się wiele znanych postaci ze świata kultury, takich jak Danuta Stenka, Joanna Kulig, Anita Sokołowska czy Ada Fijał

Uwagę zgromadzonych przyciągnął także Antoni Królikowski, który pojawił się pierwszy raz od głośnego rozstania z Katarzyną Sawczuk. Sam. Młody aktor nie wydawał się jednak zmartwiony, wręcz przeciwnie: uśmiechał się do zdjęć i rozmawiał jak gdyby nigdy nic z aktorką Magdaleną Lamparską (która przeszła widoczną wizualną metamorfozę).

Szeroko komentowano także nową fryzurę Danuty Stenki oraz pojawienie się razem reżysera Pawła Pawlikowskiego oraz modelki Małgorzaty Beli, których związek wyszedł na jaw niedawno.

Nowy Światto trzy historie ludzi o różnych narodowościach: białoruskiej, ukraińskiej i afgańskiej. Wszyscy bohaterowie chcą ułożyć sobie życie na nowo w Polsce. Każde z nich przeszło w życiu naprawdę dużo, a w naszym kraju starają się zawalczyć o lepszą przyszłość zarówno dla siebie, jak i dla swoich rodzin. W naszej GALERII możecie zobaczyć, kto jeszcze pojawił się na wczorajszej premierze filmu w Warszawie oraz jak wyglądały gwiazdy.